Darmowy katalog stron

Bezpłatny i funkcjonalny katalog wartościowych stron polskiego Internetu.

doradztwo

KreAktywne CV

Masz problemy ze stworzeniem swoich dokumentów aplikacyjnych? Jeżeli tak nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Zespół ekspertów, który tworzą eksperci z zakresu rekrutacji, grafiki i psychologii stworzy dla Ciebie wyjątkowe CV oraz list motywacyjny. Zapraszamy również na indywidualne konsultacje, więc nie zwlekaj i zwiększ swoje szanse w procesie rekrutacji!

, , , ,

Farmy wiatrowe budowa

Oferta dla szukających nakładów finansowych kreatywnych inwestorów i pomysłodawców, którzy są zainteresowani inicjatywami z obszaru odnawialnych źródeł energii. Finansujemy innowacyjnym koncepcji przyjaznych środowisku. Młoda firma Tech BioEnergy zajmuje się także m.in. działalnością z zakresu dostarczania biomasy od wypróbowanych producentów, budowy farm wiatrowych oraz prywatyzacją ciepłowni w Polsce.

, , , , , , , , ,

Kredyty hipoteczne Poznań

Doradztwo inwestycyjne to teren kompetencji Piotra Pyczaka z Poznania. To doskonała oferta dla tych, którzy nie wybrali jeszcze programu emerytalnego. Właściwe standardy etyczne zapewniają pełną dyskrecję. Fundusze inwestycyjne to jedno z zagadnień jakimi zajmuje się Piotr Pyczak z Poznania. Do zalet należy zaliczyć mobilność. Specjalista świadczy usługi w miejscu wyznaczonym przez kontrahenta.

, , , , , , , , ,

Aktuariusz

Biuro Aktuarialne Signum – szeroka gama wycen aktuarialnych, ze szczególnym naciskiem na wycenę wypłat z tytułu pozapłacowych świadczeń wypłacanych pracownikom, należnych z podpisanych układów zbiorowych pracy, regulaminów wynagrodzenia i innych obowiązujących porozumień pracodawców z pracownikami oraz innych przepisów.

, , , , , , , , ,

Usługi konsultingowe

Posiadamy w ofercie specjalistyczne doradztwo gospodarcze w zakresie strategii rozwoju firmy, bardzo korzystnej przed wprowadzeniem na rynek nowych towarów lub usług. Oferujemy zarządzanie procesami biznesowymi, prowadzące do optymalizacji procesów biznesowych i produkcyjnych, a także optymalizację kosztów. W ofercie doradztwa biznesowego proponujemy szkolenia dla kadry zarządzającej, obejmujące klasyczne szkolenia i projekty doradcze.

, , , , , , , , ,