Darmowy katalog stron

Bezpłatny i funkcjonalny katalog wartościowych stron polskiego Internetu.

Financial House

Jesteśmy firmą profesjonalistów zajmującą się księgowością, doradztwem podatkowym i doradztwem biznesowym w Wielkiej Brytanii.

Financial House Limited jest autoryzowanym agentem HM Revenue and Customs.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług, indywidualne podejście do każdego klienta oraz wyjątkowo korzystne ceny.

Oferujemy szeroki zakres usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

Firma w Anglii – Pomożemy Państwu założyć i zarejestrować spółkę w Anglii, Walii i Szkocji. W naszej ofercie znajdują się usługi księgowe, rejestracje i rozliczenia VAT oraz rozliczenia  Self-Employed lub rozliczenia osób, które są w Partnership.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom biuro Financial House Limited  wzbogaciło  ofertę usług o Optymalizację kosztów ZUS. Pośredniczymy przeniesieniu płatności z Polskiego ZUS do Angielskiego ZUS.

 

Gwarancja i ubezpieczenieWybierając nasze usługi dostajesz gwarancję profesjonalizmu, doświadczenia i bezpieczeństwa Twoich pieniędzy.Posiadamy pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej (Professional Indemnity Insurance). Oznacza to, że zlecając nam wykonanie usługi masz gwarancję, że odpowiadamy za naszą pracę.

Aby zapoznać się z pełną gamą naszych usług proszę dzwonić na numer 791 030 030 lub skontaktować się z nami poprzez email:

www.financial-house.pl

Serdecznie zapraszamy.

 

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *