Darmowy katalog stron

Bezpłatny i funkcjonalny katalog wartościowych stron polskiego Internetu.

Kancelaria Rachunkowa Anna Horyń – Skwarek

Kancelaria Rachunkowa Anna Horyń - Skwarek

Strona internetowa biura rachunkowego. Na stronie zawarte są informacje o kancelarii, zakresie świadczonych przez nią usług, cennik usług oraz dane kontaktowe biura. Znajdują się na niej również aktualnie obowiązujące promocje.

Biuro jest podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów RP.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

Świadczy usługi księgowe oraz kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.Klientami biura są zarówno małe i średnie firmy, jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.W biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem, a także likwidacją działalności.Kancelaria zapewnia swoim Klientom reprezentację przed urzędami oraz organami kontroli skarbowej.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem wszystkich, którzy chcą uzyskać spokój i bezpieczeństwo w wypełnianiu swoich obowiązków księgowych.

Gwarantujemy doświadczenie, wiedzę i rzetelność konieczne do profesjonalnego świadczenia naszych usług.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *